• 2

  XVI JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 • 3

  otwarcie boiska

 • 4

  Choinka noworoczna

 • 5

  Jasełka 2018

 • 1

  Dzień Kubusia Puchatka

Przedstawicielki KRUS w naszej szkole

W dniu 1marca w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielkami KRUS –  P. Iwoną Maliszewską
i P. Jadwigą Skierczyńską.
W ramach spotkania uczniowie naszej szkoły obejrzeli prezentację „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!” przygotowaną przez oddział regionalny KRUS w Warszawie. Organizatorzy szkolenia szczegółowo omówili zagrożenia, z jakimi dzieci mogą spotkać się nie tylko w gospodarstwach rolnych, ale także na swoich podwórkach. Najwięcej uwagi poświęcono na zagrożenia związane z wykorzystywaniem substancji chemicznych: nawozów  mineralnych, wapna, paliw, rozpuszczalników oraz chemii gospodarczej.
Wizyta pracowników KRUS-u związana była z konkursem plastycznym, organizowanym przez tę instytucję. Warto nadmienić, że uczniowie naszej szkoły rokrocznie  biorą w nim udział.
Mamy nadzieję, że  minione spotkanie zainspiruje uczniów wszystkich klas do uczestnictwa w tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa” i zrodzą się nowe, ciekawe pomysły na wykonanie prac o bezpieczeństwie na wsi.