• 1

  Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

 • 2

  XVI JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 • 3

  Gminny konkurs plastyczny

 • 4

  Choinka noworoczna

 • 5

  Jasełka 2016

Wizyta w Parku Edukacji i Rozrywki „FARMA ILUZJI”

27 września 2016r. uczniowie naszej szkoły wyruszyli na całodniową wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”, który znajduje się we wsi Mościska, koło Woli Życkiej. Zajmuje on kilkuhektarową działkę o urozmaiconej rzeźbie terenu, otoczonej z trzech stron gęstymi lasami.
Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie. Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku, a nawet swobodnego piknikowania.
Najwięcej wrażeń wywołały: Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji, nawet wywołujących strach wzbudził u uczniów Grobowiec Faraona i Zakręcony domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic. Atrakcją wycieczki było pokonanie trasy w parku linowym, ale także szukanie wyjścia z wiklinowego labiryntu.
Na Farmie dzieci mogły obcować z iluzyjnymi eksponatami typu: Magiczny Domek, Lewitujący kran i Studnia nieskończoności. W Świecie w skali makro uczniowie budowali z gigantycznych klocków, grali w ogromne szachy i byli krasnalami przy Meblach olbrzyma. Po obiedzie, w czasie wolnym wycieczkowicze mogli wypoczywać w Zatoce Piratów albo dalej korzystać z atrakcji Parku. To była wspaniała wyprawa, z której przywieźliśmy pamiątki, zdjęcia i wspomnienia.

Red. Grażyna Nowakowska